Logo

Otázky a odpovede

 

Ako vyskúšam TaskPool a jeho moduly?

TaskPool je čistě webová aplikace. Lze jej tedy vyzkoušet odkudkoliv online. Stačí vyplnit krátký formulář v sekci Podpora – Testovací verze a e-mailem obdržíte přihlašovací údaje. Přístup do systému budete mít na 21 dní, což je dostatečná doba pro otestovaní základních funkcí i principů systému

Keď je TaskPool určený pre úlohy, zákazky, helpdesk apod., ako to spraviť, aby sa mi požiadavky nemiešali?

Pro každou aplikační oblast (např. úkoly, helpdesk, zakázky, reklamace, požadavky na nákup,..) nebo kategorii je vhodné vytvořit "pool" = samostatný prostor pro požadavky. V rámci každého poolu je možné definovat vlastní proces zpracování požadavků (workflow), určit specifický tým, který bude na požadavcích pracovat, doplnit standardní formulář o nová vlastní datová pole apod. Díky organizaci požadavků do poolů je možné řídit úkoly, helpdesk a další oblasti odděleně, přehledně a nezávisle na sobě a zobrazovat je pouze uživatelům, kteří je mají zpracovávat. TaskPool vám umožní řidit požadavky v celé firmě v jednotném a jednoduchém prostředí.

Čo presne znamenajú varianty obstarania "licencia" a "ASP"?

Pořízení licence znamená, že TaskPool nainstalujete (sami nebo s využitím našich služeb) na firemní server a sami systém spravujete. Máte časově neomezené právo aplikaci užívat*. Pořizujete de facto počet uživatelů systému a serverovou část systému TaskPool. Aktuální ceník je přístupný na našich webových stránkách. Forma ASP je určena společnostem, které se nechtějí nebo nemohou starat o vlastní server, chtějí se více soustředit na svůj hlavní obchodní proces. Celý systém Vám tedy pronajmeme. Neplatíte žádné služby navíc, neřešíte havárie, neřešíte dostupnost systému, neřešíte nemoce administrátora, zálohování apod. Pronájmu říkáme ASP (Application Services Providing) a je oceněn standardní měsíční nebo kvartální částkou. Naše propočty ukazují, že při součtu TCO (total costs of ownership) je ASP verze výhodnější než pořízení licence systému min. po dobu 4 let provozování systému.

Ako je to s licencovaním užívateľov TaskPool?

Zpoplatněn je pouze počet uživatelů, kteří mají v systému zřízen uživatelský účet. Tzn. mohou se přihlásit, mají přístup do poolů (kategorií), kam jim přístup umožníte, mohou dle nastavených práv v systému konat. Ovšem systém mohou využívat také uživatelé, kteří v něm nemají účet. Tito uživatelé do systému přistupují s využitím modulu Helpdesk a jejich počet je neomezený. Typické využití je např. při komunikaci se zákazníky přes vaše webové stránky (např. produktová podpora, metodická podpora, zodpovídání dotazů zákazníků) nebo při poskytování helpdesku v organizaci s více uživateli. Jinde za tyto uživatele platíte, ale v TaskPoolu je jejich počet nelimitovaný. Stačí využít TaskPool s modulem Helpdesk.

Ako rozšírim TaskPool o ďaľšie moduly alebo navýšim počet užívateľov TaskPoolu?

Pokud potřebujete rozšířit počet uživatelů systému, jednoduše kontaktujte svého konzultanta nebo obchodní oddělení. Vygenerujeme Vám nový licenční klíč a po úhradě faktury Vám jej předáme. Po jeho vložení do systému budete moci ihned vytvářet další uživatele nebo využívat funkčnosti dalších modulů.

Chcem objednať TaskPool, čo mám presne urobiť?

Pokud již máte systém online otestovaný, je standardní postup následující: Kontaktujte nás zde (kontakty). Připravíme Vám stručnou nabídku. Zašlete objednávku. Po obdržení objednávky zpřístupníme ke stažení nejnovější verzi TaskPoolu (případně se zvoleným modulem) a zašleme fakturu. Systém můžete ihned nainstalovat a provést základní konfiguraci. Po úhradě faktury dodáme e-mailem licenční klíč. Po jeho vložení můžete systém začít ihned využívat. K systému dodáváme instalační manuál. V systému jsou k dispozici Administrační manuál a Uživatelský manuál. Budete tedy kompletně vybaveni dokumentací k systému.

Kam mám TaskPool vo firme nainštalovať?

Pokud jste zvolili formu pořízení ASP (pronájem), není třeba se touto otázkou zatěžovat. Nic instalovat nebudete. TaskPool je webový systém a k jeho využívání stačí připojení k internetu a běžný internetový prohlížeč. V tomto případě Vám zdarma zajistíme adresu systému na taskpool.vasefirma.cz. Pokud jste koupili licenci, je nutné TaskPool nainstalovat na firemní server. Požadavky TaskPoolu na HW nejsou nijak vysoké, rozhodně tedy není nutné nakupovat nový stroj – server nemusí být dedikovaný. Specifikace požadavků na HW a SW je uvedena v sekci Ke stažení – Technické požadavky. Pokud nemáte vlastní server a nechcete využít našich ASP služeb, můžete se obrátit na nás či jiného partnera, který Vám potřebný hardware pronajme.

S čím mám počítať pri inštalácii TaskPoolu na firemný server?

Především je potřeba připravit Váš server dle požadavků v sekci Ke stažení - Technické požadavky. Samotnou instalaci TaskPoolu zvládne středně zkušený administrátor za 2 - 6 hodin. K dispozici bude mít instalační manuál. Pokud narazíte na problém, použijte náš helpdesk nebo hotline, pokud jste si tuto formu podpory objednali. Je také možné využít našich zkušených techniků, kteří Vám TaskPool nainstalují osobně nebo za pomoci vzdáleného přístupu. Cenu jistě zaplatíte srovnatelnou nebo nižší, jako svému administrátorovi, ovšem budete mít jistotu, že instalace bude provedena rychle a bez chyby.

 

Helpdesk systém TaskPool - Trigger, spol. s r. o.